Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Import z pliku XML - aktualizacja istniejących aukcji na podstawie (nie tylko) ID

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco. Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
inkdvl
Posty: 12
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:16
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Import z pliku XML - aktualizacja istniejących aukcji na podstawie (nie tylko) ID

Post autor: inkdvl »

Cześć!
Kombinuję jak koń pod górę walcząc z pewnym problemem. Mam do "przeniesienia" z jednego easyuploadera do drugiego ogromną ilość aukcji. Przy przenoszeniu pojawi mi się bardzo dużo duplikatów, więc taka opcja odpada. Zostaje mi więc import XML, ale pobierając zdjęcia do każdej aukcji z osobna zawalę sobie całą pamięć.

Gdyby tylko istniała możliwość zaktualizowania istniejących aukcji przez XML bazując na numerze aukcji miałbym problem z głowy.

Nie ukrywam, że aktualizacja bazując na podstawie chociażby kodzie produktu czy kodzie EAN była również bardzo pomocna w wielu kwestiach (szczególnie, kiedy wystawia się jeden produkt w kilku wariantach kolorystycznych i za każdym razem do kilkunastu aukcji trzeba hurtowo wgrywać opis, w którym różnią się 3 słowa).

Czy taka opcja jest możliwa do zaimplementowania?
ODPOWIEDZ