Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione - nie działa

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
arbal
Posty: 16
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:43
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione - nie działa

Post autor: arbal »

Witam, mamy dużą bazę (~300 tysięcy aukcji). Staram się skorzystać z opcji "Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione" po numerze dla całego zbioru.

Po kliknięciu wyskakuje okienko o treści mniej więcej: "Trwa pobieranie listy trwających aukcji..." i to wszystko - ostatnio czekałem 48 godzin w nadziei, że to ruszy, ale nawet po tym czasie bez zmian. Dziwne o tyle, że sprawa wydaje się być technicznie szybka - ot pobrać listę numerów trwających aukcji i porównać z tym co mamy w bazie.

Proszę o radę, czy z jakiegoś powodu ta funkcja nie działa przy tak dużej liczbie ofert, czy też wszystko powinno być okej tylko ja coś źle robię?

 
Red Corner
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2023, 07:27
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione - nie działa

Post autor: Red Corner »

U nas od rana nie działa - Szybki import brakujących trwających aukcji
Jest ok 60 nowych na allegro, EU ich nie pobiera
Red Corner
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2023, 07:27
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione - nie działa

Post autor: Red Corner »

Witam

Udało mi się problem usunąć, juz wszystko działa poprawnie

Okazało się że na tym koncie Allegro jak to napisali wyłaczyło automatycznie z rynku CZ ofertry bez przelicznika cen w przypadku gdy cena  na rynku czeskim była niższa o 10 niż na PL.
Tak zdarzyło się u mnie w przypadku jednej oferty - na allegro była udostępniona na Cz ale wyswietlał sie błąd "popraw cenę"  Włączyłem przelicznik cen i wszysto działa.

Z dziennika zdarzeń wynika, że ta oferta blokowała pobieranie listy ofert do EU
 =leftAukcje=left2023-06-03 07:43:12=leftROBERT=leftSagitarius_1972 (Allegro)=leftWystąpił błąd przy pobieraniu listy trwających aukcji:
EasyUploader.Core.EuException: DRĄŻEK ROZPOROWY Z KAJDANKAMI NA RĘCE I NOGI (12936166270 [CZ]):
Element „Newtonsoft.Json.Linq.JValue” nie zawiera definicji „amount”. ---> Microsoft.CSharp.RuntimeBinder.RuntimeBinderException: Element „Newtonsoft.Json.Linq.JValue” nie zawiera definicji „amount”.
  w CallSite.Target(Closure , CallSite , Object )
  w System.Dynamic.UpdateDelegates.UpdateAndExecute1[T0,TRet](CallSite site, T0 arg0)
  w CallSite.Target(Closure , CallSite , Object )
  w EasyUploader.Features.Marketplaces.Allegro.Aukcje.AllegroAukcjeListaService.ParsujDaneAukcji(Object aukcjaJson, AukcjeMojeAllegro typAukcji, Int32 limitWstecz)
  --- Koniec śladu stosu wyjątków wewnętrznych ---
  w EasyUploader.Features.Marketplaces.Allegro.Aukcje.AllegroAukcjeListaService.ParsujDaneAukcji(Object aukcjaJson, AukcjeMojeAllegro typAukcji, Int32 limitWstecz)
  w EasyUploader.Features.Marketplaces.Allegro.Aukcje.AllegroAukcjeListaService.ParsujListeAukcji(Object listaAukcjiJson, AukcjeMojeAllegro typAukcji, Int32 limitWstecz)
  w EasyUploader.Features.Marketplaces.Allegro.Aukcje.AllegroAukcjeListaService.<>c__DisplayClass3_0.<Pobierz>b__1().
 
arbal
Posty: 16
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:43
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione - nie działa

Post autor: arbal »

Mój wątek dotyczy funkcji "Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione" a nie importu wystawionych z Allegro. Opcja importu działa, ale wyszukiwanie niewystawionych nie. Czy ktoś z Was korzystał z wyszukiwania niewystawionych przy większej liczbie ofert?
 
Red Corner
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2023, 07:27
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione - nie działa

Post autor: Red Corner »

U mnie problem dotyczył zarówno importu jak i wyszukiwania niewystawionych aukcji , powód był ten sam program nie pobierał  z allegro listy trwających aukcji, co widać w logach we wcześniejszym wpisie  -  Wystąpił błąd przy pobieraniu listy trwających aukcji:
EasyUploader.Core.EuException: DRĄŻEK ROZPOROWY Z KAJDANKAMI NA RĘCE I NOGI (12936166270 [CZ]):
Element „Newtonsoft.Json.Linq.JValue” nie zawiera definicji „amount”. --->

Wystarczyło poprawić na allegro przy tej ofercie przelicznik cen i problem zniknął
 
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Wyszukaj aukcje, które nie są wystawione - nie działa

Post autor: PhotoSoft »

Red Corner pisze: 03 cze 2023, 12:57 Wystarczyło poprawić na allegro przy tej ofercie przelicznik cen i problem zniknął
Albo przeinstalować EU.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ