Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Domyślny katalog, gdzie są przechowywane dane użytkownika

OBOWIĄZKOWO proszę zapoznać się z tematami umieszczonymi tutaj przed rozpoczęciem pracy z programem.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6526
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 97 razy
Kontakt:

Domyślny katalog, gdzie są przechowywane dane użytkownika

Post autor: PhotoSoft »

:idea: W poprzednich wersjach EU zapisywał dane użytkownika (bazę, ustawienia, szablony wydruków czy faktury) w katalogu, gdzie został zainstalowany. Jeśli był to katalog "C:\Program Files", wówczas wymagane było uruchamianie aplikacji z uprawnieniami administratora.
Od teraz zgodnie z zaleceniami Microsoftu domyślny katalog dla nowych instalacji, gdzie EU będzie zapisywał dane będzie to "C:\Users\UŻYTKOWNIK\AppData\Roaming\EasyUploader", który nie wymaga uprawnień do zapisu. Folder ten będzie współdzielony przez wszystkie kopie EU niezależnie, w którym katalogu zostaną zainstalowane.

Istnieje możliwość zmiany domyślnego katalogu. Opcja znajduje się w zakładce "Ustawienia -> Konfiguracja -> Baza danych".
 
Obrazek

:idea: Ustawienie "Główny uruchomieniowy" oznacza przechowywanie danych w tym samym katalogu, gdzie został zainstalowany EU. Dzięki temu można będzie zainstalować aplikację np. na dysku USB i uruchamiać na różnych stanowiskach.
Po zmianie domyślnego katalogu konieczne będzie przekopiowanie danych wg instrukcji, która się pojawi.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML? :arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ