Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

[UWAGA] Wkrótce z Windows 11 zniknie aplikacja WordPad

Domyślna aplikacja do obsługi plików RTF

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6696
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy
Kontakt:

[UWAGA] Wkrótce z Windows 11 zniknie aplikacja WordPad

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
przy którejś z kolejnych aktualizacji ma zostać usunięty WordPad, który domyślnie służy do otwierania plików z wydrukami generowanymi przez EU.
Jeśli nie macie zainstalowanego pakietu biurowego Office czy Libre Office, wówczas będzie problem z otwarciem plików RTF. Czego następstwem będzie brak możliwości wygenerowania plików PDF.

Jako rozwiązanie polecam darmowy Writer z pakietu Libre Office :arrow: https://pl.libreoffice.org/
Za ten post autor PhotoSoft otrzymał podziękowanie:
Zildijan (07 wrz 2023, 10:54)
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Zablokowany