Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Magazyn produktów - synchronizacja ilości stanu dla produktu będącego zestawem

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco. Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
Szady
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2023, 07:42
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Magazyn produktów - synchronizacja ilości stanu dla produktu będącego zestawem

Post autor: Szady »

Jak poradzić sobie ze zmianą stanu magazynowego produktu będącego zestawem składającym się z kilku innych przedmiotów? Odejmowanie działa poprawnie, natomiast przy aktualizacji stanu na + nie aktualizuje zestawu na +. W instrukcji wyczytałem że trzeba to zrobić ręcznie lecz przy kilkuset zestawach (Magazyn) składających się w bardzo dużej ilości produktów jest to praktycznie niewykonalne. Jeżeli istnieje jakiś sposób - proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ