Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Magazyn - import drzewa katalogów

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Zielu
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 760
Rejestracja: 05 wrz 2016, 10:08
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Magazyn - import drzewa katalogów

Post autor: Zielu »

:idea: Proszę zapoznać się z podwieszonym poradnikiem Jak prawidłowo zgłosić problem? i doprecyzować zgłoszenie.

Jeśli poradnik nie rozwiązał Twojego problemu, wówczas podaj wymagane informacje:

1. Czy pobrano z serwera aktualny instalator i przeinstalowano EU? tak
2. Czy została wykonana aktualizacja komponentów Allegro? tak
3. Czy problem występuje w trybie awaryjnym? nie dotyczy
4. Z której wersji Windowsa korzystasz? 10
5. Opisz poniżej dokładnie problem zgodnie z pkt. 8.2 oraz 8.3 poradnika:

Dzień dobry, 

Czy ktoś z użytkowników napotkał problem przy próbie importu katalogów do EU?
Drzewo importuję w TXT wg schematu z instrukcji.

Mam przygotowany też plik testowy w takim samym układzie ale napisany ręcznie z nazwami "test" itp i przechodzi.

Plik, który zmontowałem w Excelu i przekopiowałem do TXT nie przechodzi. Pokazuje mi błąd
EasyUploader.Core.EuException: Struktura katalogów zawiera błąd. Nie znaleziono:
importimport \ marka1import \ marka2import \ marka3 [i tak ciągnie się drzewo katalogów]
w
EasyUploader.Features.Magazyn.FormMagazyn.toolKatImport_Click(Object sender, EventArgs e)
Kombinowałem na różne sposoby żeby to wgrać, przez usuwanie i ręczne dodawanie enterów, po dodawanie spacji i zmienianie nazw katalogów.
Nie mam już pomysłu jak to ugryźć :/

 
EDIT:
Przekopiowałem to co miałem w TXT z Excela do tego TXT testowego, który utworzyłem od zera ręcznie i udało się wczytać.
Czyli problem musi być w formatowaniu pliku.

Zostawiam post na wypadek, gdyby ktoś miał podobny problem. Osobiście takiego tematu nie wyszukałem.
Pozdrawiam,
Paweł Z.

:)
ODPOWIEDZ