Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Jak zmienić tytuł produktu allegro przy wystawianiu hurtowym?

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
MatEle
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2023, 09:55
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Jak zmienić tytuł produktu allegro przy wystawianiu hurtowym?

Post autor: MatEle »

Dzień dobry,
Jak zmienić hurtowo tytuły dla nowych produktów allegro (produkturyzacja)? Przy opcji edycji hurtowej w EU "utwórz nowe produkty/ powiąż na podstawie parametrów kategorii" nie mamy wpływu na to, jaki tytuł zostanie nadany produktowi. Czy jest opcja tworzenia produktów (i wymuszeniu tytułu, lub dodaniu do niego informacji) przy imporcie aukcji plikiem csv? W poradniku do csv jest mowa o istniejącym produkcie ale nie ma informacji o tworzeniu nowego.
Pozdrawiam
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6935
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Kontakt:

Re: Jak zmienić tytuł produktu allegro przy wystawianiu hurtowym?

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
nie można. Tytuły nadaje allegro automatycznie na podstawie parametrów.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ