Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Rabat Ilościowy kilku dowolnych przedmiotów

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco. Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
locktel123
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 15:05
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Rabat Ilościowy kilku dowolnych przedmiotów

Post autor: locktel123 »

Czy jest możliwość dodania rabatu ilościowego dla kilku dowolnych przedmiotów z poziomu Easyego? Jak na razie korzystam z opcji dodawania rabatu dla kilku tych samych ale bardzo potrzebuję przygotowywanie właśnie dla kilku różnych. Czy istnieje możliwość wprowadzenia takiej opcji?
locktel123
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 15:05
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Rabat Ilościowy kilku dowolnych przedmiotów

Post autor: locktel123 »

Obrazek
Chodzi mi na przykład o takie zestawy ale z większą ilością produktów 1+1+1 np
patoferts
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2016, 18:36
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Rabat Ilościowy kilku dowolnych przedmiotów

Post autor: patoferts »

Podpinam się pod to pytanie.
ODPOWIEDZ