Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Synchronizacja ustawień EU pomiędzy stanowiskami

Zbiór wskazówek dotyczących konfiguracji EU.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7054
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Kontakt:

Synchronizacja ustawień EU pomiędzy stanowiskami

Post autor: PhotoSoft »

Posiadając skonfigurowaną pracę wielostanowiskową w sieci :arrow: viewtopic.php?t=622 można na wszystkich stanowiskach podłączonych do bazy w bardzo łatwy sposób zsynchronizować ustawienia EU.

W tym celu, należy na głównym stanowisku, z którego chcemy zaimportować ustawienia przejść do zakładki "Ustawienia -> Konfiguracja -> Synchronizacja" i skorzystać z opcji zapisu kopii ustawień (1). Mając zrobioną kopię ustawień, należy teraz na pozostałych stanowiskach w tej samej zakładce skorzystać z opcji ich przywrócenia (2).

Obrazek

Można w ten sposób przywrócić wszystkie ustawienia np. przy podłączaniu nowego stanowiska lub tylko konfiguracje kurierów, jeśli zmianie ulegną np. dane logowania. Dzięki modułowi synchronizacji nie trzeba wszystkiego konfigurować ręcznie.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ