Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Blokada wypłaty środków

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
GemmINI
Posty: 36
Rejestracja: 19 sie 2017, 11:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Blokada wypłaty środków

Post autor: GemmINI »

Witam,

Spotkała mnie ostatnio sytuacja, że Allegro zablokowało wypłatę środków dla transakcji gdzie dostawa jest dłuższa niż 10 dni. Zapis w regulaminie jest o takiej możliwości. Opis w pomocy też jest. Konsultanci piszą, że mają taki zapis w regulaminie i mogą tak robić. Odsetki za przetrzymywanie pieniędzy też mi się nie należą.
Tylko czy to jest zgodne z prawem, że zablokują mi pieniądze na ok 1,5 miesiąca? W tym momencie jest to ponad 3000zł.
Napisałem zgłoszenie do UOKIK ale jeśli nawet coś się będzie działo to pewnie za długie miesiące.
Spotkał się ktoś z podobnymi praktykami? Może z jakimś prawnikiem rozmawiał?

Pozdrawiam
KK

 
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Blokada wypłaty środków

Post autor: stegolas »

skoro jest w regulaminie i na to się zgadasz to nic z tym nie zrobisz...
ODPOWIEDZ