Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Czarna lista - autowznawianie

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco. Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1142
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Kontakt:

Czarna lista - autowznawianie

Post autor: KD9 »

Allegro chce po 3 miesiącach kasować delikwentów z czarnej listy, a ja chciałbym nie mieć z nimi do czynienia na zawsze.
Czy będzie możliwość automatyzacji tego procesu?
JOHHN8
Posty: 227
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czarna lista - autowznawianie

Post autor: JOHHN8 »

NIESTETY, płacze jak czytam że jesteśmy zmuszenie pracować dla co poniektórych. Będzie mi brakowało zapytań: "czemu nie mogę u państwa zrobić zakupów".
Będzie trzeba się użerać z ludźmi z CL i sie uśmiechać do Allegro, nic nie zrobisz....

Ja mam ich pozaznaczanych w EU i jak tylko wrócą widzę z kim mam do czynienia.
JOHHN8
Posty: 227
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czarna lista - autowznawianie

Post autor: JOHHN8 »

JOHHN8 pisze: 08 mar 2024, 08:22 NIESTETY, płacze jak czytam że jesteśmy zmuszenie pracować dla co poniektórych. Będzie mi brakowało zapytań: "czemu nie mogę u państwa zrobić zakupów".
Będzie trzeba się użerać z ludźmi z CL i sie uśmiechać do Allegro, nic nie zrobisz....

Ja mam ich pozaznaczanych w EU i jak tylko wrócą widzę z kim mam do czynienia.

...to tylko pokazuje jaką skalę tworzą klienci z CL. Takie zakupy uczą tylko cwaniactwa wśród kupujących, bo sprzedawca to śmieć i ma mi usługiwać, a ze statystyk to można wysunąć wnioski  że to zazwyczaj ludzie bez "wyższego" wykształcenia. 
Karizmo
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 259
Rejestracja: 24 mar 2017, 20:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Czarna lista - autowznawianie

Post autor: Karizmo »

Jak kupujący nie robił u ciebie zakupów w przeciągu iluś tam to nie dodasz go ponownie.
sprawdź sobie to na allegro bo testowałem i się nie da !
robi1976
Posty: 594
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:58
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Czarna lista - autowznawianie

Post autor: robi1976 »

może byłaby możliwość wprowadzenia funkcji, która po wrzuceniu delikwenta na CL dodawałaby notatkę w polu Notatki dot. kontrahenta

Połowiczne rozwiązanie, ale wcześniej wiedzielibyśmy, że to klient VIP ;)
JOHHN8
Posty: 227
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czarna lista - autowznawianie

Post autor: JOHHN8 »

Masz taką opcję w "Notatki dotyczące kontrahenta"
w dolnym lewym rogu, pod adresem.

za każdym razem będzie widoczny wpis który tam zrobisz
robi1976
Posty: 594
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:58
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Czarna lista - autowznawianie

Post autor: robi1976 »

JOHHN8 pisze: 20 mar 2024, 15:27 Masz taką opcję w "Notatki dotyczące kontrahenta"
w dolnym lewym rogu, pod adresem.

za każdym razem będzie widoczny wpis który tam zrobisz

wiem, że jest to pole, ale piszę o automatyzacji :)
ODPOWIEDZ