Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
zaneta30
Posty: 109
Rejestracja: 24 cze 2020, 21:52
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY

Post autor: zaneta30 »

Witam,
Czy jest możliwość zintegrowania klawiatury mechanicznej zewnętrznej na np 6 przycisków żeby zaprogramować gabaryty przy Paczkomatach A B C oraz np funkcje pakuj czy zmianę liczbę paczek?
Proszę o poradę czy ktoś sobie już tak zintegrował ?

Pozdrawiam
Żaneta
EasyUploader
Administrator
Posty: 8953
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 136 razy
Kontakt:

Re: KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY

Post autor: EasyUploader »

Witam,
do gabarytów dorobię menu, więc będzie można przypisać sobie skrót klawiszowy. Zmianę liczby paczek też można by rozwiązać w ten sposób.

Do konfiguracji "Pakuj" już można to zrobić.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
zaneta30
Posty: 109
Rejestracja: 24 cze 2020, 21:52
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY

Post autor: zaneta30 »

witam,
niestety po ostatniej aktualizacji a widzę że zmodyfikował Pan opcję skrótów nie działa nasz napisany dodatkowo guzik do uruchamiania funkcji Pakuj jako duże "F12" jak na zdjęciu. Proszę o poprawienie lub informację co mam zrobić aby dalej chodziło jak chodziło??
Załączniki
Bez tytułu.jpg
EasyUploader
Administrator
Posty: 8953
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 136 razy
Kontakt:

Re: KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY

Post autor: EasyUploader »

Witam,
więc piszcie do tego kto wam ten przycisk dodawał. Skróty dla funkcji "Pakuj" się nie zmieniły.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
zaneta30
Posty: 109
Rejestracja: 24 cze 2020, 21:52
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY

Post autor: zaneta30 »

napisałam Panu email w tej sprawie ;)
ODPOWIEDZ