Witam,
Czy jest możliwość zintegrowania klawiatury mechanicznej zewnętrznej na np 6 przycisków żeby zaprogramować gabaryty przy Paczkomatach A B C oraz np funkcje pakuj czy zmianę liczbę paczek?
Proszę o poradę czy ktoś sobie już tak zintegrował ?
Pozdrawiam
Żaneta
Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8953
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 136 razy
- Kontakt:
Re: KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY
Witam,
do gabarytów dorobię menu, więc będzie można przypisać sobie skrót klawiszowy. Zmianę liczby paczek też można by rozwiązać w ten sposób.
Do konfiguracji "Pakuj" już można to zrobić.
do gabarytów dorobię menu, więc będzie można przypisać sobie skrót klawiszowy. Zmianę liczby paczek też można by rozwiązać w ten sposób.
Do konfiguracji "Pakuj" już można to zrobić.
Re: KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY
witam,
niestety po ostatniej aktualizacji a widzę że zmodyfikował Pan opcję skrótów nie działa nasz napisany dodatkowo guzik do uruchamiania funkcji Pakuj jako duże "F12" jak na zdjęciu. Proszę o poprawienie lub informację co mam zrobić aby dalej chodziło jak chodziło??
niestety po ostatniej aktualizacji a widzę że zmodyfikował Pan opcję skrótów nie działa nasz napisany dodatkowo guzik do uruchamiania funkcji Pakuj jako duże "F12" jak na zdjęciu. Proszę o poprawienie lub informację co mam zrobić aby dalej chodziło jak chodziło??
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8953
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 136 razy
- Kontakt:
Re: KLAWIATURA MECHANICZNA I GABARYTY
Witam,
więc piszcie do tego kto wam ten przycisk dodawał. Skróty dla funkcji "Pakuj" się nie zmieniły.
więc piszcie do tego kto wam ten przycisk dodawał. Skróty dla funkcji "Pakuj" się nie zmieniły.