Witam,
od dwóch może trzech dni mam problem z gabarytami do WZA Orlen Paczka.
Na karcie transakcji wbite odpowiednie gabaryt (np S, M) a w ustawieniach integracji rozmiary jak pod L, ale wszystkie przesyłki wychodzą jako S.
Zauważyłem również że na etykietach przestał pokazywać się gabaryt, a zamiast tego widnieje napis "gabaryt allegro"
Być może jest to jakieś ulepszenie Allegro, bez związku z EU i tak ma być.
Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
WZA i orlen paczka gabaryt
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8946
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 135 razy
- Kontakt:
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8946
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 135 razy
- Kontakt:
Re: WZA i orlen paczka gabaryt
Nie przesłał Pan logów, ale rozmiary gabarytów EU przesyła zgodnie z rozpiską w instrukcji.