Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

WZA i orlen paczka gabaryt

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
RegDos
Posty: 195
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:23
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

WZA i orlen paczka gabaryt

Post autor: RegDos »

Witam,
od dwóch może trzech dni mam problem z gabarytami do WZA Orlen Paczka.
Na karcie transakcji wbite odpowiednie gabaryt (np S, M) a w ustawieniach integracji rozmiary jak pod L, ale wszystkie przesyłki wychodzą jako S.
Zauważyłem również że na etykietach przestał pokazywać się gabaryt, a zamiast tego widnieje napis "gabaryt allegro"
Być może jest to jakieś ulepszenie Allegro, bez związku z EU i tak ma być.

 
EasyUploader
Administrator
Posty: 8946
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Kontakt:

Re: WZA i orlen paczka gabaryt

Post autor: EasyUploader »

Witam,
proszę o to spytać allegro.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
RegDos
Posty: 195
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:23
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: WZA i orlen paczka gabaryt

Post autor: RegDos »

Czyli rozumiem że z EU do WZA "wychodzi" gabaryt prawidłowo ?
EasyUploader
Administrator
Posty: 8946
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Kontakt:

Re: WZA i orlen paczka gabaryt

Post autor: EasyUploader »

Nie przesłał Pan logów, ale rozmiary gabarytów EU przesyła zgodnie z rozpiską w instrukcji.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ