Witam, po zakupie nowego komputera przeniosłem na niego EU. Po dwóch dniach chciałem na nowym komputerze zrobić kopię zapasową i wyskoczył komunikat:
"Wykryto zalogowane do bazy następujące stanowiska:
LAPTOP-stary (od 2026-05-26 13:39:34)
Tworząc kopię zapasową OBOWIĄZKOWO wyłącz pozostałe kopie EU.
Czy na pewno chcesz kontynuować?"
Informacja, że stary komputer jest zalogowany do bazy. Używam programu tylko na 1 stanowisku. Przed przenoszeniem bazy danych i ustawień EU powinienem się wylogować starym komputerem czy o co chodzi?
Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google
Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny
Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.
Wykryto zalogowane do bazy następujące stanowiska
-
EasyUploader
- Administrator
- Posty: 8945
- Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
- Podziękował: 91 razy
- Otrzymał podziękowań: 134 razy
- Kontakt:
Re: Wykryto zalogowane do bazy następujące stanowiska
Witam,
EU nie został prawidłowo zamknięty i został wpis. Można go zignorować.
EU nie został prawidłowo zamknięty i został wpis. Można go zignorować.