Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
JOHHN8
Posty: 225
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 0

przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: JOHHN8 »

Witam.
Nie wiem czy tylko ja mam ten problem, bo nikt go nie zgłasza...
Podczas autoryzacji konta EU z Allegro, okno w którym podaje się dane logowania "staje" i blokuje cały program EU.

Tylko przez menadzera zadań trzeba zamknąć cały program i po uruchomieniu ponownie jest dobrze (do czasu kolejnej autoryzacji).
Jeśli ktoś ma kilka konta, to trzeba to zrobić za każdym razem
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
ja tego nie potwierdzam. Widocznie serwer allegro dłużej odpowiada.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
xyx
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2019, 21:32
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: xyx »

Ja mam to samo notorycznie od około miesiąca. Zawisza się każdorazowo gdy program zawoła autoryzację. Nie da się zrobić nic innego jak tylko wymuszenie zamknięcia całego programu w Menadżerze Zadań Windowsa bo zamknięcie z krzyżyka też nie działa i cały EU wisi. Mam to na każdym koncie allegro i we wszystkich komputerach na których pracuję.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: PhotoSoft »

W aktualnej wersji?
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: rafalleczek »

Pytanie czy EU wams się wiesza - tzn pojawia się komunikat (czy po prostu nie możecie w nic kliknąć ale EU wygląda jakby był aktywny?)  

Pozdrawiam
 
RZ
xyx
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2019, 21:32
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: xyx »

Mam to zarówno w obecnej jak i wcześniejszych wersjach. Zaczęło się tak dziać po aktualizacji około miesiąc, półtorej temu. Objawy są takie:
- wyskakuje okno autoryzacji z logowaniem do allegro
- wpisuje login i hasło, potwierdzam
- znika strona allegro i pojawia się strona EasyUploadera
i tu się zaczyna problem. Na tym etapie wszystko się zawiesza !
Program nie reaguje na nic, okna które wyskoczyło nie daje się zamknąć i można jedynie z Menadżera Zadań Windowsa próbować zamknąć całego EasyUploadera (co nie zawsze pomaga, bo najczęściej na polecenie zakończ zadanie nie ma żadnej reakcji ze strony EU) albo zresetować cały komputer i najczęściej na zresetowaniu całego komputera musi się zakończyć.
Ten problem powraca codziennie, za każdym gdy EU zawoła autoryzację. Sama autoryzacja też wyskakuje dziwnie często, bo kiedyś było to kilka razy w miesiącu a obecnie prawie codziennie. 
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: rafalleczek »

Po tym powinno się jeszcze pojawić takie okienko z potwierdzeniem i tym że proces będzie trzeba powtórzyć za rok. Pojawia się u was to okienko?

Pozdrawiam
 
RZ
xyx
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2019, 21:32
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: xyx »

Powinno ale się nie pojawia bo program na tym etapie wisi na amen.
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: rafalleczek »

A otwierając menagera zadań jest 1 czy 2 procesy EU. Nie wiem jak to opisać ale miałem podobne przypadki właśnie przy logowaniu lub przy robieniu rożnego rodzaju  aktualizacji  (wszystko co powoduje wyskoczenie dodatkowego okienka). Panie Marcinie może będzie Pan wiedział o czym mówię. Wykonując te opcje logowania lub aktualizacji pojawia się dodatkowe okienko na sam koniec które trzeba zamknąć aby dalej korzystać z EU i te okienko bardzo często znikało (chowało się i nie można było go przywrócić). Wcześniej jak robiłem ręczne synchro stanu to dość często ten problem się u mnie pojawiał.  Widać było główne okno EU - ale okienko z komunikatem o poprawnym logowaniu lub po zsynchronizowaniu stanu okienko do sycnhro znikało i nie można było korzystać z EU. W menadżerze zadań były widoczne 2 procesy - zamknięcie tego jednego odpowiedzialnego za otwarte okienko sprawiało że można było korzystać z EU. Nie robię teraz synchro stanów oraz korzystam z EU już tylko na jednym komputerze tak więc nie wiem czy problem u mnie zanikł ale dość dawno się nie pojawił. Może ma to coś wspólnego z systemem - gdyż wcześniej pracując na 2 komputerach (robiłem kopię EU i przenosiłem na drugi komputer) problem występował tylko na jednym. Dodam także iż zauważyłem że bardzo często taki psikus EU robił w momencie jak włączałem jakiś proces na EU który powodował otwarcie okienka które samo się nie zamyka i zacząłem robić coś innego a EU tam sobie coś aktualizował. Powrót do EU powodował że wyświetlało mi się główne okno programu a nie mogłem przywrócić tego od procesu (np po synchro nie było okienka czy zaznaczyć aukcje itp ). Dodam jeszcze że np u mnie jest także problem z logowaniem. EU otwiera się wraz ze startem systemu , czasami odpalam go ręcznie . Po kliknięciu w ikonę EU program odpala (w 90% przypadków jest wszystko ok) ale czasami nie ma okienka logowania. Muszę  wtedy kliknąć pokaż pulpit, później wszystko przywrócić a następnie ręcznie zminimalizować okienka i dopiero widzę okno logowania. Wydaj mi się że najczęściej dzieje się tak jak mam otwarty zdalny pulpit. Trochę namotałem - nie znam się za bardzo na rzeczach informatycznych , ale potwierdzam że takie sytuacje się zdarzają chociaż ciężko mi było ustalić od czego to było zależne (bo tak jak mówię nie zdarzało się to na każdym komputerze) i u mnie w menagerze dało radę zamykać ten drugi proces i pracować dalej . A problem braku okna do logowania po uruchomieniu EU występuje sporadycznie ale nadal.

Pozdrawiam
 
RZ
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: PhotoSoft »

Pobierzcie nowy instalator. Potwierdzenie autoryzacji będzie teraz pojawiać się jako "dymek", a okno logowania ustawiłem, aby było "na wierzchu".
xyx pisze: 06 kwie 2020, 16:16 Ten problem powraca codziennie, za każdym gdy EU zawoła autoryzację. Sama autoryzacja też wyskakuje dziwnie często, bo kiedyś było to kilka razy w miesiącu a obecnie prawie codziennie.
Nie ma Pan dodanego konta w innej aplikacji? Bo tak może być, gdy token w EU straci ważność, ponieważ inna aplikacja wygenerowała za dużo nowych.

Jeśli z autoryzacją nadal będzie problem to proszę napisać przy jakiej funkcji występuje.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
JOHHN8
Posty: 225
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: JOHHN8 »

u mnie dziś zaczęło wieszać się przy Autoryzacji. Nic nie pomaga, tylko menadżerem mogę zamknąć EU, ale po otwarciu problem się powtarza.  
Po wpisaniu loginu i hasła weryfikacji okno EU wstaje wryte i nic.
Czy komuś powtórzył się ten problem ?
JOHHN8
Posty: 225
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: JOHHN8 »

JOHHN8 pisze: 19 mar 2020, 06:49 Witam.
Nie wiem czy tylko ja mam ten problem, bo nikt go nie zgłasza...
Podczas autoryzacji konta EU z Allegro, okno w którym podaje się dane logowania "staje" i blokuje cały program EU.

Tylko przez menadzera zadań trzeba zamknąć cały program i po uruchomieniu ponownie jest dobrze (do czasu kolejnej autoryzacji).
Jeśli ktoś ma kilka konta, to trzeba to zrobić za każdym razem

Dokładnie tak samo jak to było 19 mar 2020 gdy założyłem ten post  :D
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: PhotoSoft »

EU czeka na odpowiedź od allegro. Proszę spróbować drugą metodą.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
JOHHN8
Posty: 225
Rejestracja: 22 kwie 2013, 13:26
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: JOHHN8 »

... To samo.... próbowałem jeszcze wczoraj, jak nie udało się pierwszą metodą...
 
zemi
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:16
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przy autoryzacji dostepu do konta EU wiesza się

Post autor: zemi »

niestety wiesza się od kilku dni
ODPOWIEDZ