Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Automatyczna synchronizacji cen na Allegro oraz w Sklepie

Moduł do zarządzania aukcjami pełniący swego rodzaju rolę przechowywalni, w której można dodawać, importować, edytować oraz wystawiać przygotowane aukcje.
Regulamin forum
W związku z ciągłymi pracami nad EU, część funkcji zawarta w pomocy może być nieaktualna albo w ogóle nieopisana. Jeśli natrafisz na taki temat lub będzie coś niedoprecyzowane, wówczas zgłoś w nim swoje uwagi.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 156 razy
Kontakt:

Automatyczna synchronizacji cen na Allegro oraz w Sklepie

Post autor: PhotoSoft » 11 sie 2021, 13:07

Mechanizm należy włączyć w zakładce "Ustawienia -> Konfiguracja -> Działania w tle".

Obrazek

Co 5 minut będzie przeszukiwana baza pod kątem aukcji, w których została zmodyfikowana cena KupTeraz. Wykrywanie takich aukcji odbywa się automatycznie - niezależnie czy aukcje będzie edytowało się pojedynczo w oknie edycji czy hurtowo z pliku CSV. Przy edycji ceny z pliku CSV lub poprzez zewnętrzną integrację nie jest wymagane modyfikowanie dodatkowych kolumn.

Przy włączaniu mechanizmu synchronizacji EU sprawdzi czy zostały już wcześniej zmodyfikowane jakieś aukcje.

Szczegóły dotyczące powodzenia/niepowodzenia przy synchronizacji cen odnotowywane są w logach "działań w tle" w prawym dolnym rogu:
 
Obrazek
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:idea: Jak przesłać logi XML? :arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU

ODPOWIEDZ