Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Michal87
Posty: 83
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: Michal87 »

Witam, chyba juz kiedyś poruszałem temat, ale nie moge znaleźć tego posta i nie uzyskałem wtedy odpowiedzi. Mam wstępnie przygotowaną aukcje, taka do sprawdzenia i wpisania ceny bądź dodatkowego opisu. Dodaje w aukcji dodatkowy opis na samym początku w 1 sekcji, zapisuje, przechodze dalej i zdarza sie tak (nie zawsze ale dość często), że w 2-3 kolejnych aukcjach też mam taki opis dodany w tym samym miejscu gdzie dodałem w 1 aukcji. Miałem nadzieje że taka sytuacja nie bedzie sie powtarzać ale sie powtarza i mamy coraz więcej aukcji z "dodatkowym" opisem który wogule nie pasuje do danej aukcji i na dodatek odstrasza klientów (bo nie wiedzą o co chodzi). Pracuje na 2 oddzielnych kopiach EU, każda zainstalowana w innym miejscu. Dodam że taka sytuacja jest tylko na moim stanowisku, na pozostałych 2 komputerach nic takiego sie nie pojawia :? . Prosze o rade/pomoc gdzie tkwi problem
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: PhotoSoft »

Witam,
chyba już pisałem, że EU niczego sam nie dodaje. Jak Pan będzie wiedział jak to powtórzyć, wtedy proszę tu wrócić.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Zildijan
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1351
Rejestracja: 24 maja 2013, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: Zildijan »

Może zrobił się jakiś szablon opisu?
Michal87
Posty: 83
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: Michal87 »

PhotoSoft pisze: 08 wrz 2022, 15:23 Witam,
chyba już pisałem, że EU niczego sam nie dodaje. Jak Pan będzie wiedział jak to powtórzyć, wtedy proszę tu wrócić.
Gdybym wiedział jak to powtórzyć/dlaczego tak sie dzieje to nie byłoby tego posta...
Michal87
Posty: 83
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: Michal87 »

Zildijan pisze: 08 wrz 2022, 18:30 Może zrobił się jakiś szablon opisu?
Możesz coś więcej na ten temat napisać? Musze rozwiązać ten problem bo mam przez to w aukcjach głupoty powypisywane
 
Zildijan
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1351
Rejestracja: 24 maja 2013, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: Zildijan »

Nad edycją opisu w lewym górnym rogu jest możliwość zapisania i odczytania szablonu opisu.
Szablon opisu to zapisany wzór opisu, który można załadować sobie do edycji aukcji, aby za każdym razem nie tworzyć go od nowa.
Napisałeś wcześniej, że masz taki wzór aukcji od którego tworzysz kolejne aukcje i pomyślałem o szablonie opisu.
W zasadzie tylko głośno myślę, nie sprawdziłem tego :)
 
Michal87
Posty: 83
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: Michal87 »

Jest zapisanie opisu, i dokładnie takie coś sie u mnie dzieje jakbym użył tej funkcji, tyle że ja jej nie używam a tak się dzieje jakbym jej użył. Tak jakby z automatu albo (teraz ja głośno myśle) jakimś przypadkowym skrótem klawiszowym to robił nieświadomie.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: PhotoSoft »

Nie ma takiego skrótu.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Michal87
Posty: 83
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: Michal87 »

Można właczyć logi z tego co sie zmienia w aukcjach? albo coś podobnego? Przed chwila opisana sytuacja znowu miała miejsce. Dodałem opis do aukcji (w 1 sekcji dodatkowy opis na początku pierwotnego opisu), zapisałem, przeszedłem do nastepnej aukcji i niestety w tej aukcji był taki sam opis jak w poprzedniej-z dodatkowym zdaniem na początku. I mam pewność że wczesniej tego tam nie było ponieważ zrobiłem błąd ortograficznyi w nastepnej aukcji tekst był z identycznym błędem. Wiem ze nic sie samo nie dzieje, ale u mnie ten problem sie ciągle powtarza i jest trudny do wychwycenia. Moze ma ktos jakis pomysł?
PhotoSoft
Administrator
Posty: 6992
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: EU san dodaje w następnych aukcjach opis który został dodany w 1 aukcji

Post autor: PhotoSoft »

Można konfigurując sobie konto pracownika.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ