Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

eNadawca błąd 834

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Hunter209
Posty: 132
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:42
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

eNadawca błąd 834

Post autor: Hunter209 »

Obrazek
Od dłuższego czasu niektóre przesyłki nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej zwracają mi taki błąd.
Generuję sobie je bezpośrednio w e-nadawcy, ale fajnie byłoby znaleźć rozwiązanie problemu.
Ktoś spotkał się z podobnym błędem? Jak zrobić żeby Pocztexa dało się generować za pomocą EU?
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: eNadawca błąd 834

Post autor: rafalleczek »

Witam. Jaka forma wysyłki? 

Pozdrawiam 
RZ
Hunter209
Posty: 132
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:42
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: eNadawca błąd 834

Post autor: Hunter209 »

Allegro Kurier Pocztex pobranie
Allegro Kurier Pocztex
rafalleczek
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1700
Rejestracja: 26 kwie 2013, 16:29
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: eNadawca błąd 834

Post autor: rafalleczek »

Masz umowę własną czy przez allegro? Masz zaznaczone aby zamieniał pocztexa48 na pocztex 2.0? Nadajesz je oczywiście przez wysyłam z allegro?  Nie pamiętam gdzie to się teraz zmienia - wcześniej było w ustawieniach EU aby zamieniał. Musisz popatrzeć ustawienia i ustawienia EU i  w wysyłam z allegro. Bo u mnie wszystko idzie z poczty. 

Pozdrawiam
 
RZ
ODPOWIEDZ