Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
mdfimage
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2022, 13:45
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: mdfimage »

Hej!
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Dostałem ostatnio upomnienie od allegro i zakończyli mi ponad 200 aukcji za niestosowanie się do regulaminu. W zakładce "mój asortyment" na allegro.pl przefiltrowałem je "data zakończenia malejąco" i zaznaczyłem wszystkie do wznowienia. Po wznowieniu chciałem dokonać hurtowej edycji w EU tych aukcji, ustawiłem w programie filtr z datą wystawienia aukcji z tego dnia i tu nastąpił lekki szok, program nie pokazuje wystawionych żadnych aukcji tego dnia. Aktualizowałem parametry aukcji, aktualizowałem aukcje w kierunku allegro>EU ale nic to nie pomaga. Aukcje z tej puli widnieją w programie z datą wystawienia sprzed bana od allegro. Chciałem je koniecznie przefiltrować po dacie wystawienia żeby móc je na raz hurtowo edytować, inaczej nie są obok siebie i musze każdą wyszukiwać z osobna w programie.
Ktoś może pomóc?
mdfimage
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2022, 13:45
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: mdfimage »

Co ciekawe nie widnieją również w programie jak przefiltruję aukcje po dacie zakończenia z dnia kiedy allegro je usunęło.
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1142
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Kontakt:

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: KD9 »

Może nie poszło wznowienie, tylko wystawienie na nowo. Sprawdź co się pokaże jak zrobisz import z Allegro.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: PhotoSoft »

Można wznowić usuniętą przez allegro aukcję? Kiedyś to nie było możliwe i pozostawało wystawienie jako nową.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
mdfimage
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2022, 13:45
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: mdfimage »

PhotoSoft pisze: 27 gru 2023, 11:05 Można wznowić usuniętą przez allegro aukcję? Kiedyś to nie było możliwe i pozostawało wystawienie jako nową.

Można, teraz za pierwszym razem zakończają, jeśli jeszcze raz naruszy się regulamin dla danej aukcji to potem usuwają. Kiedyś usuwali od razu.
Za ten post autor mdfimage otrzymał podziękowanie:
PhotoSoft (27 gru 2023, 11:27)
mdfimage
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2022, 13:45
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: mdfimage »

KD9 pisze: 27 gru 2023, 10:10 Może nie poszło wznowienie, tylko wystawienie na nowo. Sprawdź co się pokaże jak zrobisz import z Allegro.

Tak czy siak przy próbie importu nie pokazuje tych aukcji do pobrania (przecież istnieją już w mojej bazie programu z tym samym numerem ID aukcji). Posiadają tylko złą datę wystawienia.
mdfimage
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2022, 13:45
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: mdfimage »

Wracając do mojego początkowego pytania - ktoś jest w mi w stanie pomóc? :(
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: PhotoSoft »

Czyli aukcje trwają na allegro? Więc trzeba odświeżyć daty w EU :arrow: viewtopic.php?t=975
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
mdfimage
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2022, 13:45
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: mdfimage »

Aukcje trwają na allegro (tak jak pisałem zostały wznowione przez panel na allegro). W EU już zrobiłem odświeżenie parametrów pełne oraz zrobiłem "aktualizuj aukcje w kierunku allegro>EU" i też nie zmieniło dat na poprawne.
KD9
Zaawansowany użytkownik EU
Posty: 1142
Rejestracja: 14 lut 2018, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Kontakt:

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: KD9 »

Tak trochę naokoło, to usuń je z EU i zaimportuj z Allegro.
mdfimage
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2022, 13:45
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: mdfimage »

Przecież żeby usunąć je z EU musiałbym je wszystkie znaleźć "z palca" bo nie działa sortowanie w tym wypadku... :(
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Aukcje wystawione bezpośrednio przez allegro, brak odpowiedniego sortowania w EU

Post autor: PhotoSoft »

mdfimage pisze: 27 gru 2023, 11:45 Aukcje trwają na allegro (tak jak pisałem zostały wznowione przez panel na allegro). W EU już zrobiłem odświeżenie parametrów pełne oraz zrobiłem "aktualizuj aukcje w kierunku allegro>EU" i też nie zmieniło dat na poprawne.
To jest niemożliwe. Proszę zapoznać się ze wszystkimi punktami z tego [PORADNIKA]. Jeśli nie rozwiążą problemu to tak opisać zgłoszenie, aby można go było powtórzyć. - pkt. 8.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ