Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Paczkomaty kiedy dopłaty

Jeśli Twój temat nie kwalifikuje się do żadnej z powyższych kategorii, wówczas możesz założyć go tutaj. Dział ten służy również do kontaktu z pozostałymi użytkownikami. Nie zgłaszaj tutaj problemów dotyczących EU!
Hunter209
Posty: 134
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:42
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Paczkomaty kiedy dopłaty

Post autor: Hunter209 »

Cześć,
jak na spowiedzi - zdarzyło mi się pomieszać gabaryty paczkomatów przed świętami. Natłok pracy, zmęczenie itp.
Kiedy możemy się spodziewać dopłat za "zmianę gabarytu" na rachunku allegro? Jakie to były widełki czasowe?
Mniej więcej wiem ile miałem pomyłek, ciekaw jestem ile z nich wyłapie inpost :) Już nie mogę się tego doczekać  :lol:

 
robi1976
Posty: 594
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:58
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Paczkomaty kiedy dopłaty

Post autor: robi1976 »

nam też się zdarzyło w grudniu
z tego co widzę opłaty są po kilku dniach od nadania
sprawdź w rozliczeniach
https://allegro.pl/moje-allegro/moje-ko ... d=16564691
22 gru 2023, 19:28
InPost - opłaty dodatkowe
 
Nazwa usługi dodatkowej:
Dopłata za weryfikację przesyłki przy zmianie gabarytu

-4,09 zł
-30,01 zł
ODPOWIEDZ