Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Słabo widoczny tekst na listach przewozowych DPD

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Piotrek bb
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:47
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Słabo widoczny tekst na listach przewozowych DPD

Post autor: Piotrek bb »

Problem z jakością tekstu na listach przewozowych DPD w polu uwagi, a na listach inpost, dhl itp jest wszystko dobrze widoczne. Gdzie mogę zmienić grubość czcionki?
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Słabo widoczny tekst na listach przewozowych DPD

Post autor: PhotoSoft »

EU nie ma na to wpływu. Proszę to zgłosić DPD.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Piotrek bb
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:47
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Słabo widoczny tekst na listach przewozowych DPD

Post autor: Piotrek bb »

Wracam z temate po rozmowach z dpd i też nie sa w stanie nic z tym zrobić. Czy jest jakieś rozwiązanie na ten problem a mianowicie zaobserwowałem: wygenerowałem etykietę w formacie ZPL  którą muszę otworzyć na odpowiedniej stronie internetowej, następnie pobrać wygenerowany  list ze stron w formacie PDF i po wydrukowaniu jakość jest idealna. Moja drukarka nie obsługuje formatu ZPL i muszę robić to wszystko "na około"  czy jest opcja abym to zautoatyzować aby od razu z formatu ZPL konwertowało do PDF  i drukowało bo ręczenie odpada taka czynność bo jest bardzo czasochłonne
stegolas
Posty: 250
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:21
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Słabo widoczny tekst na listach przewozowych DPD

Post autor: stegolas »

w ustawieniach kuriera np. dpd masz format wydruku tam sobie ustaw jaki chcesz format jest chyba z 5.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Słabo widoczny tekst na listach przewozowych DPD

Post autor: PhotoSoft »

Piotrek bb pisze: 24 kwie 2024, 15:53 czy jest opcja abym to zautoatyzować aby od razu z formatu ZPL konwertowało do PDF
Nie ma takiej opcji.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ