Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

SmsPlanet informacja o niedoręczonej wiadomości SMS

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco. Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
robi1976
Posty: 588
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:58
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

SmsPlanet informacja o niedoręczonej wiadomości SMS

Post autor: robi1976 »

Dzień dobry
Czy jest możliwość otrzymania powiadomienia o niedoręczonej wiadomości SMS np. jeśli klient wpisze niepoprawny numer? 
W SmsPlanet otrzymałem odpowiedź że takie możliwości daje ich API i należałoby je zaimplementować według własnych potrzeb.
Pytanie czy EU mógłby o tym informować nie tylko w logach?
W logach "działań w tle" Obrazek viewtopic.php?t=7457 pojawi się informacjo o (nie)powodzeniu wysyłki oraz ID smsa przypisane przez serwis SmsPlanet.

https://smsplanet.pl/doc/slate/index.html#introduction
ODPOWIEDZ