Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Faktura VAT marża na Fakturownia.pl

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat nowych wersji EU. Na tym forum również możesz zgłaszać sugestie oraz uwagi dotyczące nowych funkcji.
Regulamin forum
Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy ktoś wcześniej nie zgłosił już podobnego pomysłu. Jeśli tak, wówczas dopisz się do niego, ponieważ pod uwagę będą brane tylko takie sugestie, które zostaną poparte przez większą ilość użytkowników. Stąd domyślnie ustawione jest sortowanie wg liczby odpowiedzi.

Zgłoszone sugestie są przeglądane i wybierane do wdrożenia podczas projektowania nowej wersji. Nie zaglądam tutaj na bieżąco. Tematy, w których przez 6 m. od ostatniego postu nikt się nie wypowie będą automatycznie usuwane.
Mrparts
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2018, 22:43
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Faktura VAT marża na Fakturownia.pl

Post autor: Mrparts »

Dzień dobry,

Czy jest możliwość dodania opcji generowania faktury VAT marża na fakturownia.pl?
Obecnie wystawiam faktury VAT, następnie loguję się na stronie i edytuję dokumenty. Zmieniam typ dokumentu i wybór procedury marży. Nie jest to czasochłonne, ale być może znajdzie się jeszcze ktoś, dla kogo taka opcja będzie przydatna?

Dziękuję i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ