Od teraz można zarejestrować lub zalogować się na forum poprzez konto Facebook albo Google :) Jeśli zalogujesz się w ten sposób i na forum jest już utworzone konto o takim samym adresie e-mail, wówczas oba konta zostaną ze sobą powiązane. Czyli zachowane zostaną wszystkie ustawienia i posty.

Jeśli adresy e-mail będą różne, wówczas zostanie założone nowe czyste konto. W razie czego można zmienić w ustawieniach istniejącego konta adres na inny :arrow: ucp.php?i=ucp_profile&mode=reg_details

Ten komunikat można zamknąć w prawy górnym rogu.

Kolejność grup inna w zakładce grupy i inna przy przenoszeniu aukcji do innych grup

POPRAWKA w [EU 3.61.3.4]

Tutaj znajdziesz zgłaszane problemy oraz ich rozwiązania. Proszę obowiązkowo zapoznać się z podwieszonym poradnikiem "Jak prawidłowo zgłosić problem?".
Michal87
Posty: 83
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Kolejność grup inna w zakładce grupy i inna przy przenoszeniu aukcji do innych grup

Post autor: Michal87 »

Po otworzeniu zakładki "grupa" jest pewna kolejność wszystkich grup. Przy przenoszeniu aukcji kolejność tych samych grup na liście jest inna. Może szczegół, ale przy kilku lub kilkunastu grupach ciężko sie połapać. Wydaje mi sie że w poprzednich wersjach tego nie było. Panie Marcinie czy może Pan to poprawić?
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Kolejność grup inna w zakładce grupy i inna przy przenoszeniu aukcji do innych grup

Post autor: PhotoSoft »

Nie mogę tego powtórzyć. Proszę zapoznać się ze wszystkimi punktami z tego [PORADNIKA]. Jeśli nie rozwiążą problemu to tak opisać zgłoszenie, aby można go było powtórzyć. - pkt. 8.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
Michal87
Posty: 83
Rejestracja: 20 sie 2018, 08:40
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kolejność grup inna w zakładce grupy i inna przy przenoszeniu aukcji do innych grup

Post autor: Michal87 »

Problem był w różnych znakach na początku nazwy każdej grupy. Miałem w poczatku nazw cyfry, litery i "-". Zmieniłem to na numeracje od 11 w góre i jest ok.
PhotoSoft
Administrator
Posty: 7091
Rejestracja: 14 cze 2011, 13:10
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 108 razy
Kontakt:

Re: Kolejność grup inna w zakładce grupy i inna przy przenoszeniu aukcji do innych grup

Post autor: PhotoSoft »

Faktycznie problem występował, jeśli pierwszym znakiem był myślnik.

Wgrałem nowy instalator z poprawką. Proszę sprawdzić czy problem jeszcze występuje.
Pozdrawiam, Marcin
photosoft.allegro(małpa)gmail.com

:arrow: Tutaj pobierzesz najnowszy instalator EU
ODPOWIEDZ